Opcje przeglądania
Ochrona przedramienia niezbędna jest w pracy m.in. w gastronomii, rybołówstwie czy przemyśle przetwórstwa żywności. Ochraniacz przedramienia może mieć samodzielną postać lub występować jako długa rękawica. Wygodne i funkcjonalne foliowe zarękawki ochronne pozwalają na bezproblemową pracę nawet w trudnych warunkach. Ochraniacze przedramienia stanowią skuteczną barierę dla wody, tłuszczu, enzymów, soli oraz środków dezynfekujących, osłaniając skórę i ubiór pracownika.

Szeroki asortyment profesjonalnej odzieży ochronnej

Asortyment naszego sklepu internetowego obejmuje produkty tak renomowanych marek, jak REIS Workwear, JS, Du Pont oraz AJ Group. Duża różnorodność materiałów zastosowanych przy produkcji sprawia, że nasi Klienci nie będą mieli jakichkolwiek problemów z doborem zarękawków lub narękawków do konkretnej pracy. W ofercie dostępne są bowiem m.in. wyroby przeznaczone specjalnie dla przemysłu rybackiego - narękawki wodoochronne z tkaniny Opalo, które są w bardzo dużym stopniu odporne na słoną wodę i zachowują swoją pierwotną elastyczność nawet przy temperaturach sięgających do -50°C. Nie brakuje również zarękawków dzianych z najwyższej jakości przędzy kevlarowej - oprócz przemysłu spożywczego, doskonale sprawdzą się one przy obróbce metali oraz w spawalnictwie.

Idealnym uzupełnieniem naszego asortymentu są natomiast rękawice ochronne wykonane z PCV w wersji z rękawem lub mankietem. Tego typu ochraniacze przedramienia można z powodzeniem wykorzystać wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko kontaktu pracownika z toksyczną chemią gospodarczą, np. środkami czyszczącymi, detergentami a także licznymi kwasami oraz zasadami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl